Chcete u nás pracovat? Aktuálně máme volné pozice: SKLADNÍK a AUTOMECHANIK. více informací
shop roku

Nové klientské centrum

20.3.2013 21:16

V únoru jsme pro Vás otevřeli nové klientské centrum, které slouží k osobnímu vyzvedávání objednávek a také zde můžete zboží přímo zakoupit.

KC pohled zvenku

Neustále se snažíme zlepšovat naše služby, což mimo jiné zahrnuje stálé naskladňování nových položek na sklad a rozšiřování nabídky náhradních dílů. Důsledkem této snahy jsou samozřejmě mnohem větší nároky na velikost skladu, ale také více objednávek a osobních odběrů, což vyžaduje rychleší proces vydání zboží.

Proto jsme v únoru přestěhovali kompletní sklad do skladové haly, která poskytuje dvojnásobný skladovací prostor. Využili jsme naše zkušenosti z budování starého skladu a snažili se neopakovat chyby, které vznikly. Podařilo se nám optimálně rozmístit skladové regály a optimalizovat skladový systém tak, že dokážeme zboží po skladě "posbírat" mnohem rychleji.

KC pohled od dveří

V nové hale také vzniklo zmiňované zákaznické centrum, které je tedy těsně propojené se skladem a klient vyřeší vše z jedné místnosti - od objednání zboží po jeho převzetí.

KC vstup

Věříme, že tato změna přispěje k naší snaze neustále poskytovat lepší služby a být v oblasti e-shopů s náhradními díly na osobní vozy špičkou a firmou, jejíž řešení a nápady konkurence kopíruje, což se nám prozatím daří. Zároveň se maximálně vynasnažíme ani se vzrůstajícím objemem objednávek nespadnout do kategorie firem s neosobním přístupem a nadále si udržet spokojeného zákazníka jako prioritu č. 1.

KC sezení

3.0 / 5 (5x)

Diskuze

Zpět na obsah ⇑