shop roku

Kloub poloosy vnější Cifam

Číslo dílu dle Škoda:
  • 3B0 498 099 AX
  • 3B0 498 099 A
  • 3B0 498 099 D
  • 3B0 498 099 DX
TIP: Víte, že nyní můžete vyhledávat díly dle VIN? Stačí se zaregistrovat nebo přihlásit a poté přidat svůj vůz do Vaší virtuální garáže.

Homokinetický kloub (homokloub) pro poloosu pro motory 1.8T 110kW, používá se pro levou i pravou poloosu.

Do jakých vozidel pasuje tento díl? [+]

Díl je vhodný pro Škoda Superb s motory:
ObjemVýkonKódRok
1.8 T110kW/150PSAWT12/2001 → 03/2008
Díl se vyskytuje v následujících kategoriích:Náhradní dílyPodvozekPřední nápravaPoloosy a kloubyKlouby poloosyVnější kloub poloosy (homokinetický)
×


Společnost Cifam sídlí v Cologne v Itálii, byla založena v roce 1979 kdy soustředila výrobu na brzdové a spojková hydraulické systémy.  Za svou třicetiletou historii se zapsala do podvědomí špičkovou kvalitou produktů. V roce 1996 se spojila se společností Metelli, pod kterou spadají například produkty Metelli nebo Graf.

Produkty Cifam, mezi které patří zejména brzdové a spojkové válce, brzdové válečky, homokinetické klouby a regulátory tlaku, jsou známé pro svou špičkovou kvalitu za velmi přijatelnou cenu.

web výrobce: www.cifam.it
více informací o výrobci ↓
Varianta dílu: Cifam (Itálie)
Zboží je dostupné, pokud objednáte nyní, bude k vyzvednutí nebo odeslání ve čtvrtek 26.2.2026.
Zboží by Vám mělo být doručeno nejpozději do tří pracovních dnů, tedy do pátku 27.2.2026.
1.202,-
993,- Kč bez DPH

Dotaz na produkt Kloub poloosy vnější


Přidat příspěvek

Zpět na obsah ⇑