shop roku

Zapalovací kabely 2.8 V6 Tesla

Číslo dílu dle Škoda:
  • 124 093 591
TIP: Víte, že nyní můžete vyhledávat díly dle VIN? Stačí se zaregistrovat nebo přihlásit a poté přidat svůj vůz do Vaší virtuální garáže.

sada zapalovacích kabelů pro vozy s motorem 2.8 V6 140kW/142kW (AMX, BBG)

Do jakých vozidel pasuje tento díl? [+]

Díl je vhodný pro Škoda Superb s motory:
ObjemVýkonKódRok
2.8 V6140kW/190PSBBG06/2002 → 03/2008
2.8 V6142kW/193PSAMX12/2001 → 03/2008
Díl se vyskytuje v následujících kategoriích:Náhradní dílyElektrická výbavaZapalování, ŽhaveníZapalovací kabely
×


TESLA BLATNÁ, a.s. je tradiční česká firma, která se mimo jiné zabývá vývojem, výrobou a prodejem autodílů, z nichž nejznámější jsou kabely, moduly a cívky zapalování.

Nejdůležitějším výrobkem značky TESLA jsou sady zapalovacích kabelů, které firma vyrábí již od svého založení a kterých má v nabídce několik různých typových řad. Ty přesně odpovídají požadavkům kladeným na originální konstrukce. Všechny kabely jsou vždy vyrobeny ze silikonu s teplotní odolností od -40°C do +220°C. Základní nabídku tvoří kabely s odporovým jádrem, dále pak kabely s měděným jádrem (totožné provedení jako originální kabely Audi, BMW, Mercedes, Opel, Škoda, VW…) nebo s induktivním jádrem pro vybrané modely převážně japonských značek vozidel.

V návaznosti na nabídku sad zapalovacích kabelů rozšířila TESLA v roce 2008 sortiment autodílů o zapalovací cívky, kde je v oblasti pokrytí vozového parku druhou největší společnost na trhu.

web výrobce: http://www.tesla-blatna.cz
více informací o výrobci ↓
Varianta dílu: Tesla (Česká prvovýroba)
Zboží je dostupné, pokud objednáte nyní, bude k vyzvednutí nebo odeslání v úterý 3.2.2026.
Zboží by Vám mělo být doručeno nejpozději do tří pracovních dnů, tedy do středy 4.2.2026.
2.301,-
1.902,- Kč bez DPH

Dotaz na produkt Zapalovací kabely 2.8 V6


Přidat příspěvek

Zpět na obsah ⇑