Snímač klepání motoru 1.6MPI Hella | škoda-díly.cz
Číslo dílu dle Škoda:
- 030 905 377 A

TIP: Víte, že nyní můžete vyhledávat díly dle VIN? Stačí se zaregistrovat nebo přihlásit a poté přidat svůj vůz do Vaší virtuální garáže.
Snímač klepání pro vozidla s motory 1.6MPI 55kW (AEE).
Do jakých vozidel pasuje tento díl? [+]
Díl je vhodný pro Škoda Octavia s motory:
Objem | Výkon | Kód | Rok |
1.6 MPI | 55kW/75PS | AEE | 07/1996 → 07/2000 |
1.6 MPI | 55kW/75PS | AEE | 08/2000 → 09/2004 |
Díl se vyskytuje v následujících kategoriích:Náhradní díly → Elektrická výbava → Snímače, čidla a senzory → Snímač klepání motoru
Díl je vhodný pro Škoda Felicia s motory:
×Objem | Výkon | Kód | Rok |
1.6 MPI | 55kW/75PS | AEE | 05/1995 → 12/1997 |
1.6 MPI | 55kW/75PS | AEE | 01/1998 → 08/2001 |
Díl se vyskytuje v následujících kategoriích:Náhradní díly → Elektrická výbava → Snímače, čidla a senzory → Snímač klepání motoru
Informace o výrobci [+]
Informace o společnosti Hella
Společnost Hella nabízí široký výběr náhradních dílů. Na jedné straně rozsáhlý program elektroniky pro stále se zvyšující objem oprav - s čidly, aktuátory a řídicími jednotkami. Na druhé straně široký po dlouhá léta vylepšovaný program elektrického systému, který sahá od akustických signálů přes relé, spínače, startéry a generátory , čerpadla ostřikovačů až po inovativní světelné produkty. V oblasti teplotního managementu je díky spojení Behr Hella Service jedním z vedoucích dodavatelů klimatizace vozidel a chlazení motoru na nezávislém trhu. Tuto divizi koupila společnost Mahle začátkem roku 2020.