shop roku

Přepínací klapka sacího potrubí Audi, VW Siemens VDO

Číslo dílu dle Škoda:
  • 059 129 086 M
  • 059 129 086 D
TIP: Víte, že nyní můžete vyhledávat díly dle VIN? Stačí se zaregistrovat nebo přihlásit a poté přidat svůj vůz do Vaší virtuální garáže.

klapka sání pro motory 3.0TDI a 2.7TDI, přepínací klapka pro sací potrubí pro 6-válcové motory TDI, pro vozy Audi A4, Audi A6, Audi A8, Audi Q7, Volkswagen Phaeton, Volkswagen Touareg

informace o výrobci

Informace o společnosti Siemens VDO

Siemens VDO je tradiční a celosvětově uznávaný výrobce, který vyvíjí, vyrábí a dodává díly všem významným automobilkám. Jedná se o různé většinou elektronické díly motorů i karosérií (např. škrticí klapky,regulátory volnoběhu, vstřikovací ventily, váhy vzduchu, palivová čerpadla, ventilátory motoru a topení, snímače ABS, různé senzory motoru, palivového systému a chladicího okruhu, motůrky ostřikovačů či ovládací díly dveří a centrálního zamykání).

Původní firmu Siemens VDO koupil koncem roku 2009 koncern Continental AG, který ji pod novým názvem VDO zařadil ke svým dalším značkám (Continental, ContiTech, Ate, Barum, Semperit…).

Je tento díl vhodný pro můj typ vozidla?

×
Varianta dílu: Siemens VDO (Německá prvovýroba)
Dostupnost tohoto zboží je aktuálně neznámá.
Aktuálně bohužel nejsme schopni určit přesný termín dodání. Pokud máte o zboží zájem, použijte, prosím, poptávkový formulář nebo nám zavolejte, pokusíme se zjistit přesnější informace o dostupnosti.
4.507  vč. DPH 3.724 Kč bez DPH

Dotaz na produkt Přepínací klapka sacího potrubí Audi, VW


Přidat příspěvek

Zpět na obsah ⇑